"REGA" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+38(032)290-26-06, 098-444-12-40
Полное название: Автошкола водійської майстерності REGA
Еще названия:Автошкола водійської майстерності Тараса Реги
Категории:
 • Автошколы Львова
 • Сайт:http://www.rega.lviv.ua
  Время работы:08.30 - 21.00
  Ориентир:стадіон "Арена Львів"
  Районы Львова Зализнычный район

  Автошкола водійської майстерності REGA

            Ми не видаємо посвідчення водія, у нас немає навчальних класів - ми не працюємо за програмою звичайної автошколи. Однак ми єдина організація у Львові, яка професійно надає послуги з підвищення рівня водійської майстерності та розвитку контраварійних навиків. 
            Наша система навчання розбита на декілька рівнів - від початківців до водія-професіонала. Автошкола Водійської Майстерності Тараса Реги пропонує спеціальну програму навчання, яка дозволить заощадити час на тренуваннях і досягнути максимальних результатів за коротший термін, ніж будь-яка автошкола у Львові. Ми проводимо заняття на спеціальному майданчику, де є можливість попробувати все, на що здатен водій та його авто, навчитися безпечно і впевнено керувати автомобілем. 
            У нашій автошколі розроблена комплексна програма підвищення водійської майстерності, яка передбачає різні варіанти практичних занять в різний час доби і погодних умовах, яка дозволить Вам краще орієнтуватися в інтенсивному транспортному потоці в місті, впевненіше відчувати себе на засніженій і слизькій зимовій дорозі, навчитися виходити із складних дорожніх ситуацій. 
          Маючи свою навчальну базу, методику, велику практику тренерської діяльності і досвід в автоспорті, можемо стверджувати, що наші заняття будуть корисними всім – від початківця до впевненого водія. Ми думаємо, що кожен обов’язково знайде щось нове та цікаве для себе. А ті, хто є «досвідченими водіями», зможуть покращити свою техніку, реакцію на перешкоду і навики екстремального водіння та отримати дозу адреналіну від керування авто.
              В залежності від вашого досвіду та побажань ми пропонуємо багаторівневу систему навчання: 
  - Початковий курс - Розрахований на водіїв без досвіду керування або на тих, які почали робити перші кроки у водінні. Курс включає в себе практичні заняття, на яких Ви освоюєте техніку і навики безпечного керування автомобілем. 
  - Безпека руху - Наша нова програма має на меті навчити Вас передбачати і уникати можливі перешкоди, які чекають на кожного водія на дорогах загального користування.
  - Основний курс - Розрахований на водіїв зі стажем, які хочуть підвищити свій рівень майстерності та спрямована на контраварійну підготовку водія.Програма «Основного курсу», розроблена нашою автошколою, спрямована на покращення навиків водія, умінню правильно оцінювати дорожню ситуацію, не потрапляти у аварійні та небезпечні ситуації. 
  - Зимовий курс - Існує для адаптації водіїв до зимових умов керування. Під час проходження цього курсу Ви вивчаєте прийоми стабілізації автомобіля при заносі (задньої осі) і зсуненні (передніх коліс), вчитесь максимально ефективно гальмувати на слизькій поверхні. 
  - Професійний курс - Стати професійним водієм можна двома способами. Перший – на власному досвіді, помилках та аваріях. Другий – пройти навчання у професіоналів, що володіють секретами і прийомами вищої водійської майстерності. 
  Також є спеціальні пропозиції:
  - Корпоративні програми
  - Індивідуальні програми
  - Наш подарунок
  Заняття відбуваються на закритому, спеціально обладнаному майданчику, а також на вулицях міста по спеціально розробленому маршруту. Наявність освітлення дозволяє проводити заняття по водінню у будь-який час доби.В навчанні ми використовуємо індивідуальний підхід, що дає Вам змогу мати гнучкий графік занять. При потребі також забезпечуємо трансфером на майданчик.

  Наша автошкола пропонує великий вибір навчальних автомобілів:
  • ВАЗ-2112
  • Honda Civic (автоматична коробка передач)
  • Honda Civic (механічна коробка передач)
  • Chevrolet Aveo
  • Mazda3
  • Екстремальна ралійна ВАЗ-2108
           Для того, щоб Ви оцінили нашу методику та якість навчання на практиці, Автошкола Водійської Майстерності пропонує прийти на безкоштовний урок. Фахівці автошколи, за допомогою ряду вправ, визначать Ваш рівень керування автомобілем, Ваші сильні і слабкі сторони і запропонують індивідуальну програму, яка відповідатиме Вашим навикам водіння. Замовити пробне заняття можна зателефонувавши до нас у любий зручний для Вас час. Автошкола працює з понеділка до неділі (включно).

  "Автошкола водійської майстерності REGA" находится по адресу: 79031, м. Львів, вул. Стрийська,199 (територія стадіону "Арена Львів"). На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "REGA", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "79031, м. Львів, вул. Стрийська,199 (територія стадіону "Арена Львів")"! Если Вам нравится "REGA" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Автошкола водійської майстерності REGA 0 км.
  Автосалон та автосервіс Алекс СО 0,393 км.
  Компанія Zaxid-Tehnokom 1,277 км.
  Магазин Автосезони 1,188 км.
  Автошкола Школа водійської майстерності Тараса Реги 0,149 км.
  СТО Авто-деталь-сервіс 1,277 км.
  СТО Львів Дизель Центр 0,268 км.
  СТО Урус 0,268 км.
  СТО Форд-сервіс 1,145 км.
  Автосалон Карпоинт Электрик 1,001 км.
 • Автошколы Зализнычный район
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты