Оперний театр
Logo Оперний театр
 

"Оперний театр" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:Каса: (032) 272-86-72, (032) 235-65-86
Полное название: Львівський національний академічний театр опери та балету Оперний театр
Еще названия:Львовский оперный театр
Категории:
 • Театры Львова
 • Сайт:http://www.opera.lviv.ua

  Последние новости

  Все новости
   

  Концерт Різдво в Опері 2017

  Концерт Різдво в Опері 2017
  Добавлено 2016-11-30 10:17:42

  9 січня 2017 року пройде Концерт Різдво в Опері в Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької. З новою концертною програмою виступатимуть легендарні «Піккардійська ...

   
  Читать Дальше
   

  Різдвяна Iсторія з Тіною Кароль

  Різдвяна Iсторія з Тіною Кароль
  Добавлено 2016-11-29 23:33:47

  3-4 січня 2017 року відбудеться концерт Різдвяна Iсторія з Тіною Кароль в Львівському театрі опери та балету ім. С. Крушельницької. Співачка виконає найвідоміші українські колядки в новій музичній обробці. ...

   
  Читать Дальше
   

  Новорічний вечір в опері з Олександром Божиком

  Новорічний вечір в опері з Олександром Божиком
  Добавлено 2016-11-29 23:25:24

  2 січня 2017 року відбудеться Новорічний вечір  з Олександром Божиком у Львівському театрі опери та балету ім. С. Крушельницької. Для новорічного концерту організатори готують спеціальну програму, яка ...

   
  Читать Дальше
   

  Львівський національний академічний театр опери та балету Оперний театр

  Будівництво театру опери та балету розпочалось у червні 1897 року. Архітектором театра був Зигмунт Горголевський – автор багатьох монументальних споруд у Польщі та Німеччині.

  Відкриття Львівської опери для глядачів відбулося 4 жовтня 1900 р. В Цей вечір відбувся показ прем"єри – лірико-драматичної опери "Янек" В.Желенського – про життя карпатських верховинців. Провідну партію співав український тенор Олександр Мишуга.

  Львівський оперний театр

  З приєднанням Західної України до складу Союзу РСР Великий міський театр переіменовано на Львівський державний театр опери та балету з підпорядкуванням його Міністерству культури України.

  Для участі в окремих виставах запрошувалися народні артисти СРСР І.Козловський, Б. Гмиря, З. Гайдай, М. Литвиненко–Вольгемут, І.Паторжинський. У сторіччя від дня народження (1956 р.) великого українського письменника Івана Франка, театрові присвоєно його ім'я. У двохтисячному році, в ході святкування 100-річчя театру, на прохання творчої інтелегенції Львова, театр Указом Президента України переіменовано на театр імені Соломії Крушельницької.

  опера та балет львів

  Театр опери та балету у 2000 році був наповнений визначними творчими подіями<, виступами видатних митців нашого часу до столітнього ювілею театру, з яким його вітали Президент України Л. Д. Кучма, Голова Верховної Ради України І. С. Плющ, Прем'єр – Міністр України В. А. Ющенко. Надійшли також вітання від Папи Римського Отця Івана Павла ІІ і Папського нунція.

  Театр сьогодні

  Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької сьогодні - це великий творчий колектив, що має великі творчі здобутки, і, насамперед, це турбота про збереження сценічного життя української оперної і ба­летної класики. У репертуарі театру зараз 10 українських музично-сценічних творів. Важливо підкреслити, що такої кількості українських вистав немає в жодному аналогічному театрі України. Щодо опер зарубіжних композиторів, то більше десятка вивчені мовою оригіналу: "Отелло", "Аїда", "Травіата", "Набукко", "Бал-маскарад" Д. Верді, "Тоска", "Богема" і "Мадам Батерфляй" Д. Пуччіні, "Сільська честь" П. Масканьї та "Паяци" Р. Леонкавалло - італійською, "Кармен" Ж. Бізе - фр­цузькою, "Страшний двір" С. Монюшка - польською, "Іоланта" - російською.

  Нещодавно Львівський оперний театр здобув статус Національного. Цю історичну для Львова подію 5 жовтня 2005 р. у дзеркальному залі перед працівниками театру проголосив Прези­дент України Віктор Ющенко, відзначаючи великі заслуги всього нашого колективу, високий виконавський рівень солістів, хору та оркестру.

  Львівський театр опери та балету

  Розповідаючи про сучасні дні театру, не можна оминути його ходи в ногу з техніч­ним прогресом. Тут з'явилося електронне табло, яке, завдяки перекладові на рухомій стрічці, дає можливість українському глядачеві краще розуміти зміст опер, виконуваних іноземними мовами. Сцена збагатилася досконалим світлом із Японії (театр отримав його, вигравши грант у конкурсі серед багатьох театрів Східної та Центральної Європи). В театрі постійно триває оновлення, удосконалення закулісної частини. Відремонтовано і устатковано хоровий, балетний і репетиційний зали.

  Львывська опера

  Працівники всіх цехів - і творчих, і технічних - вкладають частку своєї душі для процвітання театру, який став їх долею, їх гордістю, їх щастям. Львів'яни радіють, що один з найкращих театр

  Львівський театр опери та балету ім. С. Крушельницької – складний творчий організм, в якому понад 500 осіб об"єднані спільною метою, але професійно поділені на цехи і колективи:

  • Симфонічний оркестр - 90
  • Солісти опери – 50
  • Хор – 60
  • Балетна трупа – 60 .
  • Театр опери Львів вшановує пам'ять про тих українських митців, які в різні періоди його історії творили йому славу. У 2002 році в дзеркальному залі було встановлено пам'ятник патронесі Львівської Опери Соломії Крушельницькій (скульптор Ярослав Скакун) - до 130-річчя від дня її народження. Портретну галерею доповнили бюсти співаків Олек­сандра Мишуги, Модеста Менцинського, художника Євгена Лисика, диригента Ярос­лава Вощака.

   Інтер'єр

   Театр опери та балету у Львові, щедро удекорований як зовні, так і всередині, є зосередженням досягнень скульптури і малярства Галичини кінця XIX ст. Своє мистецтво проявили скульпто-ри П. Війтович, А. Попель, Е. Печ, Т. Баронч, художники Т. Попель, М. Гарасимович, Т. Рибковський, 3. Розвадовський, С. Ясенський та ін.

   "Львівський національний академічний театр опери та балету Оперний театр" находится по адресу: г. Львів, проспект Свободи, 28. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Оперний театр", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "г. Львів, проспект Свободи, 28"! Если Вам нравится "Оперний театр" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

    
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Національний музей імені Андрея Шептицького 0,165 км.
  Львівська Філармонія 0,775 км.
  Галерея ФілАрт 0,784 км.
  Мистецька галерея Зелена Канапа 0,354 км.
  Львівський національний академічний театр опери та балету Оперний театр 0 км.
  Виставковий комплекс Львівський Палац Мистецтв 0,731 км.
  Кінотеатр Кінопалац Копернік 0,598 км.
  Львівський Муніципальний театр 0,747 км.
  Адміністративний будинок Львівська ратуша 0,454 км.
  Памятник Тарасу Шевченку 0,064 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты