Потоцьких
Logo Потоцьких
 

"Потоцьких" адрес и контакты:

Адрес:
Полное название: Палац Потоцьких
Еще названия:Palac Potockich, Дворец Потоцких
Категории:
 • Достопримечательности Львова
 • Музеи Львова
 • Районы Львова Галицкий район

  Последние новости

  Все новости
   

  Куди піти у вихідні в Львові

  Куди піти у вихідні в Львові
  Добавлено 2014-10-21 17:25:47

  Немає такої людини, котра б не любила Львів. Усі із захватом згадають це чудове місто, його красоти та пам’ятки. Особливо пощастило місцевим жителям, адже вони мають можливість щодня спостерігати за плином ...

   
  Читать Дальше
   

  Куди піти з дівчиною у Львові

  Куди піти з дівчиною у Львові
  Добавлено 2014-10-21 17:15:56

  Нічого більш романтичного, ніж прогулянки по гарному місті та відвідування відповідних місць, не може бути, тим паче, якщо Ви у Львові. Де погуляти з дівчиною у Львові, запитання, звісно, скоріш за все ...

   
  Читать Дальше
   

  Куди піти у Львові осінню

  Куди піти у Львові осінню
  Добавлено 2014-10-07 16:02:38

  Недарма осінь називають золотою порою, адже під словом «золота» мають на увазі як пряме, так і переносне значення. Золото осені повсюди: у природі, в настрої, навіть в самих людях. Особливо ...

   
  Читать Дальше
   

  Палац Потоцьких

  Палац Потоцьких — пам'ятка архітектури у Львові, що знаходиться на вулиці Коперника, 15

  Територія, на якій стоїть палац, була куплена Потоцькими в 1822 р. На будівництво палацу граф Альфред II Потоцький отримує консенс у 1888 р. Автор проекту – французький архітектор Луї Альфонс Рене Альфред Довернь (Dauverqne). 
  Будівля виконана в стилі французького класицизму, цегляна, обштукатурена, Н-подібна у плані, з розвинутим центральним ризалітом та боковими крилами. Триповерхова, з мансардами. Фасади декоровані фігурними обрамленнями вікон та рустикацією, ліпними консолями балконів та балюстрадами. Парадний вхід оформлений арочним портиком з ліпниною та іонічними колонами. Ліпний декор авторства Петра Гарасимовича та, ймовірно, Леонарда Марконі.
  На першому поверсі розміщені парадні зали для прийому гостей, в оформленні яких широко використані ліпнина, позолота, різнокольоровий мармур, цінні породи дерева, розпис. З вулиці на подвір'я ведуть парадні монументальні ворота з двома флігелями, прикрашені картушем. Для прийомів у палаці Потоцьких були передбачені місця для під'їзду екіпажів, зали для зустрічей. З південно-західного боку біля палацу були збудовані з нетинькованої червоної цегли будівлі стайні з барельєфами коней та служб, з виходом на вул. Оссолінських (тепер Стефаника, 7а). Від сторони вул. Коперника палац відділяє огорожа з парадною брамою та офіцинами для сторожі. Тильна брама виходить на вул. Тиху. Загальна площа палацу становить 3100 м?.
  До 1879 року тут знаходився великий міський парк. Вже в кінці XIX — на початку XX сторіч навколо палацу Потоцьких збудували цілу низку багатоповерхових будинків, частина з яких виходила передніми фасадами на вулицю, а тильними частинами в сторону палацу. Тому вид на палац Потоцьких залишився відкритим лише з вулиці Коперніка. Наприкінці 1980-х років у палацовому парку влаштували шахту для прокладання тунелів підземного трамваю, і побудували непривабливу прибудову, у якій зараз знаходиться Музей мистецтва давньої української книги (вул. Коперника, 15а).

  "Палац Потоцьких" находится по адресу: Львів, вул. Коперника, 15. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Потоцьких", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Львів, вул. Коперника, 15"! Если Вам нравится "Потоцьких" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Національний музей імені Андрея Шептицького 0,59 км.
  Львівська Філармонія 0,261 км.
  Галерея ФілАрт 0,267 км.
  Мистецька галерея Зелена Канапа 0,678 км.
  Львівський національний академічний театр опери та балету Оперний театр 0,681 км.
  Виставковий комплекс Львівський Палац Мистецтв 0,105 км.
  Кінотеатр Кінопалац Копернік 0,097 км.
  Львівський Муніципальний театр 0,886 км.
  Адміністративний будинок Львівська ратуша 0,56 км.
  Памятник Тарасу Шевченку 0,618 км.
 • Достопримечательности Галицкий район
 • Музеи Галицкий район
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты