Площа Ринок

 
 

Последние новости

Все новости
 

Театральне дійство Львів то є Львів

Театральне дійство Львів то є Львів
Добавлено 2014-10-22 11:34:58

Театральне дійство "Львів то є Львів" відбудеться в рамках акції "Ніч у Львові" 14-16 листопада 2014 року. Традиційно у Львові нічна акція пропонує львів'янам та гостям з України та світу відвідати понад ...

 
Читать Дальше
 

Куди піти у вихідні в Львові

Куди піти у вихідні в Львові
Добавлено 2014-10-21 17:25:47

Немає такої людини, котра б не любила Львів. Усі із захватом згадають це чудове місто, його красоти та пам’ятки. Особливо пощастило місцевим жителям, адже вони мають можливість щодня спостерігати за плином ...

 
Читать Дальше
 

Куди піти у Львові осінню

Куди піти у Львові осінню
Добавлено 2014-10-07 16:02:38

Недарма осінь називають золотою порою, адже під словом «золота» мають на увазі як пряме, так і переносне значення. Золото осені повсюди: у природі, в настрої, навіть в самих людях. Особливо ...

 
Читать Дальше
 

Описание Ринок:

Площа Ринок– центр політичного, громадського, культурного і торгового життя міста протягом 500 років, серце Львова, історичний початок європеїзації України.

Львівська Площа Ринокзберегла свою назву від ХІV століття. Вона походить від німецького «der Ring» (коло, кільце), власне за таким принципом будувалися центральні площі німецьких середньовічних міст.

Саме тут, у долині ріки Полтви в середині ХІV століття німецькі колоністи за дорученням короля Казимира ІІІ започаткували класичне європейське місто з класичною ринковою площею. Польський король зводив місто за найдосконалішими тогочасними будівельними технологіями, він запросив для цієї мети ремісників та будівельників з Німеччини. У наступні століття архітектурну досконалість Ринку доповнювали італійські та австрійські архітектори.

Площа Ринок у Львовіу її сучасному вигляді – це нашарування архітектурних ідей багатьох творців і багатьох століть, які утім мають одну єдину особливість – незмінну узгодженість і гармонію. Тут від усіх будівель віє спокоєм, упевненістю, оптимізмом і людяністю епохи європейського ренесансу. Усі кам’яниці площі різні й неповторні, але у той самий час наче споріднені між собою однією ідеєю. Кожна кам’яниця – окремий і завершений образ. Тут феноменально зіставлено величину будинків з людиною, і ми почуваємо себе ніби в оточенні дуже затишного інтер’єру. Будинки не надто високі й не надто малі, жоден з них не виривається із загального ансамблю своїми розмірами, висотою чи стилем. У львівських ренесансних будинках відчувається справжня музика. Несиметрично розміщені вікна – два поруч і одне ніби осторонь –мають утилітарне призначення: два вікна припадають на головну залу-світлицю, а третє – на бокову, господарську кімнату. Але в цій асиметрії відчувається ритм – ніби спочатку звучать дві половинки ноти, а потім одна ціла нота. Звучання Площі Ринок є неповторним.

Львівські середньовічні патриції замовляли проекти своїх будинків здебільшого італійським архітекторам, вихідцям з північної Ломбардії та південної Швейцарії. Але італійський ренесанс не зміг у Львові зберегти свою чистоту і непорушність стилю, він був доповнений і збагачений місцевими традиціями, зокрема рисами східного українського зодчества. Таким чином протягом майже п’яти століть творився єдиний в Україні неповторний ансамбль житлових будинків на Площі Ринок. Майже всі будинки площі і до сьогодні використовуються за своїм основним призначенням – у них мешкають львів’яни.

"Площа Ринок" находится по адресу: Львів, Площа Ринок, 1. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Ринок", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Львів, Площа Ринок, 1"! Если Вам нравится "Ринок" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

 

Дополнительно о "Ринок". Контакты:

Полное название: Площа Ринок
Еще названия:Площадь Рынок
Адрес:
Львів, Площа Ринок, 1, Львов Найти на карте
Категории:
 • Достопримечательности Львова
 • Районы Галицкий
   
   
   
  Представители компании пожелали отключить отображение отзывов в профиле компании "Ринок"!

  Еще компании

   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты
  Загрузка...