Представитель компании:

Это ваша компания? Я представитель
 

"Ринок" адрес и контакты:

Адрес:
Полное название: Площа Ринок
Еще названия:Площадь Рынок
Категории:
 • Достопримечательности Львова
 • Районы Львова Галицкий район

  Последние новости

  Все новости
   

  Миколай про Тебе не забуде - 2014 у Львові

  Миколай про Тебе не забуде - 2014 у Львові
  Добавлено 2014-12-02 09:31:33

  Благодійна акція "Миколай про Тебе не забуде - 2014" у Львові відбудеться 10-19 грудня 2014 року. Феномен і оригінальність благочинної акції під заголовком “Миколай про Тебе не забуде” полягає в цьому, ...

   
  Читать Дальше
   

  VIII Міське Свято Пампуха у Львові

  VIII Міське Свято Пампуха у Львові
  Добавлено 2014-11-26 12:22:54

  VIII Міське Свято Пампуха у Львові відбудеться 7-9 січня 2015 року. Різдво – одне з найсвітліших та найкрасивіших християнських свят, яке приходить у світлі зірок, у сяйві свічок та в супроводі щирої ...

   
  Читать Дальше
   

  Різдвяний ярмарок 2015 у Львові

  Різдвяний ярмарок 2015 у Львові
  Добавлено 2014-11-18 17:12:37

  Різдвяний ярмарок 2015 у Львові проходитиме на проспекті Свободи - від Оперного театру до пам’ятника Тарасу Шевченкові - та на південно-східній стороні площі Ринок з 10 грудня 2014 року по 16 березня 2015 ...

   
  Читать Дальше
   

  Площа Ринок

  Площа Ринок– центр політичного, громадського, культурного і торгового життя міста протягом 500 років, серце Львова, історичний початок європеїзації України.

  Львівська Площа Ринокзберегла свою назву від ХІV століття. Вона походить від німецького «der Ring» (коло, кільце), власне за таким принципом будувалися центральні площі німецьких середньовічних міст.

  Саме тут, у долині ріки Полтви в середині ХІV століття німецькі колоністи за дорученням короля Казимира ІІІ започаткували класичне європейське місто з класичною ринковою площею. Польський король зводив місто за найдосконалішими тогочасними будівельними технологіями, він запросив для цієї мети ремісників та будівельників з Німеччини. У наступні століття архітектурну досконалість Ринку доповнювали італійські та австрійські архітектори.

  Площа Ринок у Львовіу її сучасному вигляді – це нашарування архітектурних ідей багатьох творців і багатьох століть, які утім мають одну єдину особливість – незмінну узгодженість і гармонію. Тут від усіх будівель віє спокоєм, упевненістю, оптимізмом і людяністю епохи європейського ренесансу. Усі кам’яниці площі різні й неповторні, але у той самий час наче споріднені між собою однією ідеєю. Кожна кам’яниця – окремий і завершений образ. Тут феноменально зіставлено величину будинків з людиною, і ми почуваємо себе ніби в оточенні дуже затишного інтер’єру. Будинки не надто високі й не надто малі, жоден з них не виривається із загального ансамблю своїми розмірами, висотою чи стилем. У львівських ренесансних будинках відчувається справжня музика. Несиметрично розміщені вікна – два поруч і одне ніби осторонь –мають утилітарне призначення: два вікна припадають на головну залу-світлицю, а третє – на бокову, господарську кімнату. Але в цій асиметрії відчувається ритм – ніби спочатку звучать дві половинки ноти, а потім одна ціла нота. Звучання Площі Ринок є неповторним.

  Львівські середньовічні патриції замовляли проекти своїх будинків здебільшого італійським архітекторам, вихідцям з північної Ломбардії та південної Швейцарії. Але італійський ренесанс не зміг у Львові зберегти свою чистоту і непорушність стилю, він був доповнений і збагачений місцевими традиціями, зокрема рисами східного українського зодчества. Таким чином протягом майже п’яти століть творився єдиний в Україні неповторний ансамбль житлових будинків на Площі Ринок. Майже всі будинки площі і до сьогодні використовуються за своїм основним призначенням – у них мешкають львів’яни.

  "Площа Ринок" находится по адресу: Львів, Площа Ринок, 1. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Ринок", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Львів, Площа Ринок, 1"! Если Вам нравится "Ринок" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Несколько ближайших мест

  Національний музей імені Андрея Шептицького 0,319 км.
  Львівська Філармонія 0,488 км.
  Галерея ФілАрт 0,494 км.
  Мистецька галерея Зелена Канапа 0,183 км.
  Львівський національний академічний театр опери та балету Оперний театр 0,483 км.
  Виставковий комплекс Львівський Палац Мистецтв 0,677 км.
  Кінотеатр Кінопалац Копернік 0,485 км.
  Адміністративний будинок Львівська ратуша 0,032 км.
  Памятник Тарасу Шевченку 0,438 км.
  Парк Высокий замок 0,931 км.
 • Достопримечательности Галицкий район
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты
  Загрузка...