Ринок
Logo Ринок
 

"Ринок" адрес и контакты:

Адрес:
Полное название: Площа Ринок
Еще названия:Площадь Рынок
Категории:
 • Достопримечательности Львова
 • Районы Львова Галицкий район

  Последние новости

  Все новости
   

  Будинок крижаних скульптур

  Будинок крижаних скульптур
  Добавлено 2016-12-26 16:37:34

  16 грудня 2016 - 26 лютого 2017 буде відкритий Будинок крижаних скульптур на Площі ринок, де можна побачити 11 експонатів. Виставку відкривають у місті четвертий рік. Над створенням скульптур працювали ...

   
  Читать Дальше
   

  Різдвяний ярмарок 2017

  Різдвяний ярмарок 2017
  Добавлено 2016-11-28 17:02:17

  З 10 грудня 2016 року по 22 січня 2017 року пройде Різдвяний ярмарок 2017 на Площі ринок у Львові. Тут можна буде придбати товари українських виробників – починаючи від хенд-мейд декорів та закінчуючи ...

   
  Читать Дальше
   

  Етновир 2016

  Етновир 2016
  Добавлено 2016-07-27 11:55:44

  24-28 серпня 2016 року пройде Міжнародний фольклорний фестиваль Етновир у Львові.  Щорічно фестиваль «Етновир» вибухає яскравими барвами і є головною подією святкувань Дня Незалежності України у Львові. ...

   
  Читать Дальше
   

  Площа Ринок

  Площа Ринок– центр політичного, громадського, культурного і торгового життя міста протягом 500 років, серце Львова, історичний початок європеїзації України.

  Львівська Площа Ринокзберегла свою назву від ХІV століття. Вона походить від німецького «der Ring» (коло, кільце), власне за таким принципом будувалися центральні площі німецьких середньовічних міст.

  Саме тут, у долині ріки Полтви в середині ХІV століття німецькі колоністи за дорученням короля Казимира ІІІ започаткували класичне європейське місто з класичною ринковою площею. Польський король зводив місто за найдосконалішими тогочасними будівельними технологіями, він запросив для цієї мети ремісників та будівельників з Німеччини. У наступні століття архітектурну досконалість Ринку доповнювали італійські та австрійські архітектори.

  Площа Ринок у Львовіу її сучасному вигляді – це нашарування архітектурних ідей багатьох творців і багатьох століть, які утім мають одну єдину особливість – незмінну узгодженість і гармонію. Тут від усіх будівель віє спокоєм, упевненістю, оптимізмом і людяністю епохи європейського ренесансу. Усі кам’яниці площі різні й неповторні, але у той самий час наче споріднені між собою однією ідеєю. Кожна кам’яниця – окремий і завершений образ. Тут феноменально зіставлено величину будинків з людиною, і ми почуваємо себе ніби в оточенні дуже затишного інтер’єру. Будинки не надто високі й не надто малі, жоден з них не виривається із загального ансамблю своїми розмірами, висотою чи стилем. У львівських ренесансних будинках відчувається справжня музика. Несиметрично розміщені вікна – два поруч і одне ніби осторонь –мають утилітарне призначення: два вікна припадають на головну залу-світлицю, а третє – на бокову, господарську кімнату. Але в цій асиметрії відчувається ритм – ніби спочатку звучать дві половинки ноти, а потім одна ціла нота. Звучання Площі Ринок є неповторним.

  Львівські середньовічні патриції замовляли проекти своїх будинків здебільшого італійським архітекторам, вихідцям з північної Ломбардії та південної Швейцарії. Але італійський ренесанс не зміг у Львові зберегти свою чистоту і непорушність стилю, він був доповнений і збагачений місцевими традиціями, зокрема рисами східного українського зодчества. Таким чином протягом майже п’яти століть творився єдиний в Україні неповторний ансамбль житлових будинків на Площі Ринок. Майже всі будинки площі і до сьогодні використовуються за своїм основним призначенням – у них мешкають львів’яни.

  "Площа Ринок" находится по адресу: Львів, Площа Ринок, 1. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Ринок", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Львів, Площа Ринок, 1"! Если Вам нравится "Ринок" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Національний музей імені Андрея Шептицького 0,319 км.
  Львівська Філармонія 0,488 км.
  Галерея ФілАрт 0,494 км.
  Мистецька галерея Зелена Канапа 0,183 км.
  Львівський національний академічний театр опери та балету Оперний театр 0,483 км.
  Виставковий комплекс Львівський Палац Мистецтв 0,677 км.
  Кінотеатр Кінопалац Копернік 0,485 км.
  Адміністративний будинок Львівська ратуша 0,032 км.
  Памятник Тарасу Шевченку 0,438 км.
  Парк Высокий замок 0,931 км.
 • Достопримечательности Галицкий район
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты