Представитель компании:

Это ваша компания? Я представитель
 

"Ринок" адрес и контакты:

Адрес:
Полное название: Площа Ринок
Еще названия:Площадь Рынок
Категории:
 • Достопримечательности Львова
 • Районы Львова Галицкий район

  Последние новости

  Все новости
   

  LvivKlezFest 2016

  LvivKlezFest 2016
  Добавлено 2016-05-18 20:05:10

  З 23 травня по 5 червня 2016 року відбудеться VIII Міжнародний фестиваль єврейської музики  LvivKlezFest під гаслом:  «760 років унікальних історій Львова: Єврейська музика повертається&ra ...

   
  Читать Дальше
   

  Альфа Джаз Фест (Alfa Jazz Fest) 2016

  Альфа Джаз Фест (Alfa Jazz Fest) 2016
  Добавлено 2016-03-21 11:09:23

  24-27 червня 2016 року відбудеться Альфа Джаз Фест (Alfa Jazz Fest) у Львові. Alfa Jazz Festival – джазовий фестиваль міжнародного масштабу. Фестиваль не тільки збере кращих джазових музикантів світу, ...

   
  Читать Дальше
   

  Альфа Джаз Фест 2015. Програма

  Альфа Джаз Фест 2015. Програма
  Добавлено 2015-04-08 09:17:19

  Міжнародний джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest  (Альфа Джаз Фест), у 2015 році пройде у Львові з 25 по 29 червня. Програма Альфа Джаз Фест 2015: Сцена ім.Едді Рознера (Парк Хмельницького) 26 червня ...

   
  Читать Дальше
   

  Площа Ринок

  Площа Ринок– центр політичного, громадського, культурного і торгового життя міста протягом 500 років, серце Львова, історичний початок європеїзації України.

  Львівська Площа Ринокзберегла свою назву від ХІV століття. Вона походить від німецького «der Ring» (коло, кільце), власне за таким принципом будувалися центральні площі німецьких середньовічних міст.

  Саме тут, у долині ріки Полтви в середині ХІV століття німецькі колоністи за дорученням короля Казимира ІІІ започаткували класичне європейське місто з класичною ринковою площею. Польський король зводив місто за найдосконалішими тогочасними будівельними технологіями, він запросив для цієї мети ремісників та будівельників з Німеччини. У наступні століття архітектурну досконалість Ринку доповнювали італійські та австрійські архітектори.

  Площа Ринок у Львовіу її сучасному вигляді – це нашарування архітектурних ідей багатьох творців і багатьох століть, які утім мають одну єдину особливість – незмінну узгодженість і гармонію. Тут від усіх будівель віє спокоєм, упевненістю, оптимізмом і людяністю епохи європейського ренесансу. Усі кам’яниці площі різні й неповторні, але у той самий час наче споріднені між собою однією ідеєю. Кожна кам’яниця – окремий і завершений образ. Тут феноменально зіставлено величину будинків з людиною, і ми почуваємо себе ніби в оточенні дуже затишного інтер’єру. Будинки не надто високі й не надто малі, жоден з них не виривається із загального ансамблю своїми розмірами, висотою чи стилем. У львівських ренесансних будинках відчувається справжня музика. Несиметрично розміщені вікна – два поруч і одне ніби осторонь –мають утилітарне призначення: два вікна припадають на головну залу-світлицю, а третє – на бокову, господарську кімнату. Але в цій асиметрії відчувається ритм – ніби спочатку звучать дві половинки ноти, а потім одна ціла нота. Звучання Площі Ринок є неповторним.

  Львівські середньовічні патриції замовляли проекти своїх будинків здебільшого італійським архітекторам, вихідцям з північної Ломбардії та південної Швейцарії. Але італійський ренесанс не зміг у Львові зберегти свою чистоту і непорушність стилю, він був доповнений і збагачений місцевими традиціями, зокрема рисами східного українського зодчества. Таким чином протягом майже п’яти століть творився єдиний в Україні неповторний ансамбль житлових будинків на Площі Ринок. Майже всі будинки площі і до сьогодні використовуються за своїм основним призначенням – у них мешкають львів’яни.

  "Площа Ринок" находится по адресу: Львів, Площа Ринок, 1. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Ринок", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Львів, Площа Ринок, 1"! Если Вам нравится "Ринок" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (1)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
  Татьяна Манзий | пишет отзыв на: Ринок
  09.06.2015 15:30
  0 0
  Очень красиво
  Не разу там не был, плюс не местный. Подскажите пожалуйста, где там рядом можно снять недорого комнату.
   
   

  Несколько ближайших мест

  Національний музей імені Андрея Шептицького 0,319 км.
  Львівська Філармонія 0,488 км.
  Галерея ФілАрт 0,494 км.
  Мистецька галерея Зелена Канапа 0,183 км.
  Львівський національний академічний театр опери та балету Оперний театр 0,483 км.
  Виставковий комплекс Львівський Палац Мистецтв 0,677 км.
  Кінотеатр Кінопалац Копернік 0,485 км.
  Адміністративний будинок Львівська ратуша 0,032 км.
  Памятник Тарасу Шевченку 0,438 км.
  Парк Высокий замок 0,931 км.
 • Достопримечательности Галицкий район
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты
  Загрузка...