Львівський Палац Мистецтв
Logo Львівський Палац Мистецтв
 

"Львівський Палац Мистецтв" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(032) 261-47-33, (0322)-72-89-33
Полное название: Виставковий комплекс Львівський Палац Мистецтв
Еще названия:Дворец исскуств
Категории:
 • Галереи Львова
 • Концертные залы Львова
 • Сайт:http://www.artpalace.org.ua
  Время работы:з 10.00 до 17.00, крім понеділка
  Районы Львова Галицкий район

  Последние новости

  Все новости
   

  10 причин відвідати найбільший дитячий фестиваль країни

  Добавлено 2017-05-26 12:48:45

  10 причин відвідати найбільший дитячий фестиваль країни З 1 до 4 червня у Львові відбудеться Дитячий Форум «Космовізія: Супергерої та книжкова туманність». Захід, який щорічно збирає понад 15 тисяч відвідувачів, ...

   
  Читать Дальше
   

  Дитячий Форум у Львові 2017. «Космовізія: Супергерої та книжкова туманність».

  Дитячий Форум у Львові 2017. «Космовізія: Супергерої та книжкова туманність».
  Добавлено 2017-05-05 12:54:33

  1-4 червня у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться Дитячий Форум – один з найбільших фестивалів для розвитку та розваг дітей і батьків в Україні.   600 розважальних і навчальних заходів у 10 тематичних ...

   
  Читать Дальше
   

  ЕлітЕКСПО 2017 у Львові

  ЕлітЕКСПО 2017 у Львові
  Добавлено 2017-04-09 17:03:14

  8-11 червня 2017 року відбудеться виставка-продаж ювелірних виробів ЕлітЕКСПО у Львівському палаці мистецтв. ЕлітЕКСПО - єдина спеціалізована ювелірна виставка-ярмарок у Західному регіоні, яка збирає ...

   
  Читать Дальше
   

  Виставковий комплекс Львівський Палац Мистецтв

  Львівський Палац Мистецтв відкритий у 1996р., за своїми площами найбільший в Україні. При загальній площі 8,7 тис. м. кв. площа експозиційних залів складає 3,6 тис. м. кв. Розміри 12-ти експозиційних залів, розташованих на 4-х рівнях, від 60 м кв. до 780 м кв. В палаці є конференц-зал на 200 місць зі сценою та арт-вітальня. Починаючи з перших виставок, присвячених відкриттю, ЛПМ вибрав орієнтацію на виконання посередницької функції між сучасним мистецьким середовищем і шанувальниками мистецтва, на те, щоб представляти на широку глядацьку публіку пошуки і здобутки сучасного мистецтва, розвивати творчі зв’язки між реґіонами України, сприяти розвитку творчого потенціалу міста, стати містком інтеґрації у європейський мистецький простір.

  Перед львівським палацом мистецтв улаштована площа для акцій під відкритим небом. Конференц-зал на 200 місць обладнаний сценою і пристосований для проведення концертів, конференцій, показу моделей, тут виставляються художники, проходять промислові і бізнес-виставки.

  В ЛПМ виставляли свої роботи, як ще нікому невідомі представники різних мистецьких шкіл України, Польщі, Литви, студенти Львівської Національної Академії мистецтв та Львівського коледжу декоративно- ужиткового мистецтва, так і знані в Україні та знамениті у світі митці. За час діяльності ЛПМ шанувальники мистецтва змогли познайомитися з неоприлюдненими дотепер творчими здобутками і пошуками таких видатних митців як Є.Лисик, К.Звіринський, З.Флінта, Г.Якутович, поспілкуватись з відомими митцями з Києва, Одеси, Миколаєва, Тернополя, Чернівців, Житомира, Донецька.

  Кімната-музей Тараса Шевченка "Львівська шевченкіана"

  Кімната-музей відкрита 7 березня 2004р. В основу створення кімнати-музею лягли оригінальні твори львівських художників, які впродовж восьми експедицій (1997-2003рр.) мандрували шляхами Кобзаря (Україна, Вільнюс, Петербург, Казахстан). Загалом у поїздках взяли участь біля 30 художників, серед яких були як молоді митці, так і знані майстри. Лише Україною митці проїхали 9 тис.км. За цей час створили понад сто полотен.

  "Виставковий комплекс Львівський Палац Мистецтв" находится по адресу: г. Львів, вул. Коперника, 17. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Львівський Палац Мистецтв", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "г. Львів, вул. Коперника, 17"! Если Вам нравится "Львівський Палац Мистецтв" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Національний музей імені Андрея Шептицького 0,66 км.
  Львівська Філармонія 0,351 км.
  Галерея ФілАрт 0,355 км.
  Мистецька галерея Зелена Канапа 0,767 км.
  Львівський національний академічний театр опери та балету Оперний театр 0,731 км.
  Виставковий комплекс Львівський Палац Мистецтв 0 км.
  Кінотеатр Кінопалац Копернік 0,192 км.
  Львівський Муніципальний театр 0,839 км.
  Адміністративний будинок Львівська ратуша 0,658 км.
  Памятник Тарасу Шевченку 0,672 км.
 • Галереи Галицкий район
 • Концертные залы Галицкий район
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты