Нові шоколадні шедеври в музеї шоколаду у Львові

 
Добавлено: 2012-09-19 11:30:58 Новости Культура
20 вересня Музей шоколаду «АВК» представить нові шоколадні шедеври, виготовлені талановитими українським майстрами
 

20 вересня Музей шоколаду «АВК» представить нові шоколадні шедеври, виготовлені талановитими українським майстрами. 

В музеї буде презентовано унікальну роботу: ландшафти та архітектурні пам’ятки Львова в мініатюрі, комбіновані з грандіозними світовими архітектурними спорудами, такими як паризький Лувр, чи видатна назва «Голівуд» у Лос-Анджелесі.

Нова хвиля шоколадного натхнення накриває Львів. У «Місті-музеї», де все просякнуто почуттям єдності з історією, у місті, де кожен лев дивиться на вас очима часу, у місті, де шоколадні традиції настільки ж потужні, як фундамент Порохової вежі, перший в Україні музей шоколаду «АВК» знову дивує своїх гостей.

Як і було обіцяно, через півроку після свого відкриття, музей представляє нову експозицію і готує неповторні сюрпризи.

Ми розуміємо, що кожен львів’янин по-особливому відчуває свій город, і пишається цим не видимим для очей зв’язком з культурним надбанням століть. Тож саме ніхто інший, окрім львівських майстрів та художників не зможе так передати красу та велич «Міста Лева» в своїх роботах.

Нами було обрано 6 відомих картин львівських художників, кожна у своєму оригінальному стилі, на які майстри шоколаду зі Львову створили 6 індивідуальних репродукцій розміром 1*0,8 м.

Музей шоколаду «АВК» - унікальний європейський проект, який компанія «АВК» розвиває на території СНД з 2010 року. До того, як придбати постійну прописку Музей шоколаду проїхав всю Україну — 18 міст, де шоколадні шедеври змогли побачити і спробувати більш ніж 280 000 українців. Музей у Львові працює щодня з 10.00 до 19.00, вихідний — середа. Відвідувачі музею мають можливість знайомитися з історією шоколаду 4 мовами: російською, українською, англійською та польською. 


 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты