Дарвін
Logo Дарвін
 

"Дарвін" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(032) 294-82-05, (032) 294-82-06
Полное название: Pесторан Дарвін
Еще названия:Дарвин, restoran darvin, ресторани Львова
Категории:
 • Рестораны Львова
 • Сайт:http://www.darwin.lviv.ua
  Время работы:з 12.00 до останнього клієнта
  Ориентир:бокова вулица від пл. Ринок
  Районы Львова Галицкий район

  Pесторан Дарвін

  Ресторан "Дарвін" -  гастрономічний ресторан у стилі бібліотеки Вікторіанської епохи, розташований на п'ятому поверсі старовинного будинку в центрі Львова (є ліфт). В меню ресторану страви європейської, української а також тайської кухні. Великий вибір страв зі свіжої риби. Відмінна винна карта, що включає окрім популярних, також ексклюзивні сорти вин. У Дарвіні популярні ділові обіди, під час яких, гості ресторану можуть обговорити важливі питання дня. Постійні сезонні оновлення від Шеф-кухаря не залишать байдужими жодного справжнього гурмана.
  Оцінити якість кулінарії закладу можливо завдяки одному з трьох видів дегустаційного меню.

  Цей ресторан – справжня знахідка для гурманів та істинних поціновувачів краси у найширшому значенні цього слова. Для прикладу, ресторани, у які Львів запрошує своїх відвідувачів, можуть здивувати широким вибором страв, проте ресторан «Дарвін» із легкістю можна виокремити з цього різноманіття, адже це не просто заклад із хорошою кухнею. Це справжній шарм благородних сортів сиру, британський аристократизм страв із дичини та просто неймовірний вибір морепродуктів та риби! Це справді Висока кухня.

  Ресторан «Дарвін» бездоганно пасує до ділових та дружніх зустрічей, тихих сімейних обідів, романтичних побачень або ж особливої пропозиції руки та серця! Ми допомагаємо Вам творити незабутні моменти та яскраві спогади. Отже, обираючи ресторани у Львові пам’ятайте, що «Дарвін» – це один із небагатьох закладів, де відвідувачам можуть запропонувати справжнє шампанське «Dom Perignon» та найширший вибір сигар.

  "Pесторан Дарвін" находится по адресу: Львів, вул. Шевська, 6. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Дарвін", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Львів, вул. Шевська, 6"! Если Вам нравится "Дарвін" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Арт-кафе Sвітлина 0,138 км.
  Ресторан-пивоварня Старгород 0,609 км.
  Ірландський паб Дублін 0,341 км.
  Ресторан Тне Гриль 0,231 км.
  Ресторан 7 поросят 1,249 км.
  Клуб Сплит Львов 0,363 км.
  Паб Хмільний дім Роберта Домса 1,19 км.
  Віскі-паб 4friends 0,618 км.
  Рок-кафе Johnny Rocker 0,56 км.
  Ресторан Mons Pius 0,174 км.
 • Рестораны Галицкий район
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты