Криївка
 

"Криївка" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(032) 2546119, (050) 4306354
Полное название: Ресторан Криївка
Еще названия:Kriivka, Крыивка, Кнайпа
Категории:
 • Рестораны Львова
 • Сайт:http://www.fest.lviv.ua
  Районы Львова Галицкий район

  Последние новости

  Все новости
   

  Куди піти у вихідні в Львові

  Куди піти у вихідні в Львові
  Добавлено 2014-10-21 17:25:47

  Немає такої людини, котра б не любила Львів. Усі із захватом згадають це чудове місто, його красоти та пам’ятки. Особливо пощастило місцевим жителям, адже вони мають можливість щодня спостерігати за плином ...

   
  Читать Дальше
   

  Вихідні у Львові. Що подивитись за 2 дні?

  Вихідні у Львові. Що подивитись за 2 дні?
  Добавлено 2014-01-12 14:53:55

  Україна знаменита своїми пам’ятними місцями. Кожне місто тут унікальне. Історія вказує на славнозвісне місто Лева, де варять смачне пиво, готують ароматну каву і частують найкращим шоколадом. Проте ...

   
  Читать Дальше
   

  Ресторан Криївка

  Криївка - ресторан-кнайпа у Львові. Відкритий у вересні 2007 р. Заклад оздоблений у вигляді польової криївки УПА, знаходиться у підвалі одного з будинків. Кухня — українська, польова. Страви подають у військовому посуді. У ресторані є такі атракції, як тир та вільне користування зброєю. Традиція входу до закладу передбачає знання гасла-пароля Слава Україні - Героям слава, не назвавши який не можна потрапити всередину та перевірку чаркою медовухи для тих, хто старший 21 року.

  Інтер'єр славнозвісної Криївки нагадує справжню упiвську криївку: два зали з креативним інтер’єром. Стіни, столи, стеля, підпори – усе з грубо тесаних дерев’яних колод. Під шатровою стелею – великі фотографії, які зображують побут вояків Української Повстанської Армії в лісі. На стінах – гасові лампи, ватники, копії упівських і німецьких листівок і плакатів. Посуд специфічний – бляшаний. Туалет – з залізним рукомийником і мискою. Резервують стіл тут за допомогою… німецької гранати з написом “Чекаємо гостей”.

  "Ресторан Криївка" находится по адресу: Львов, пл. Ринок, 14. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Криївка", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Львов, пл. Ринок, 14"! Если Вам нравится "Криївка" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Арт-кафе Sвітлина 0,338 км.
  Ресторан-пивоварня Старгород 0,405 км.
  Ірландський паб Дублін 0,436 км.
  Ресторан Тне Гриль 0,429 км.
  Клуб Сплит Львов 0,327 км.
  Віскі-паб 4friends 0,486 км.
  Рок-кафе Johnny Rocker 0,364 км.
  Ресторан Mons Pius 0,301 км.
  Pесторан Дарвін 0,207 км.
  Ресторан Прага 0,469 км.
 • Рестораны Галицкий район
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты