Kyiv Project Management Day 2018

 
Добавлено: 2018-05-03 15:46:13 Новости Бизнес и Финансы
19 травня ми будемо проводити в Києві вже традиційний весняний Kyiv PMDay 2018 Spring.
 

19 травня ми будемо проводити в Києві вже традиційний весняний Kyiv PMDay 2018 Spring. Цього разу ми винайняли комфортний готель Русь і плануємо зібрати близько 500 учасників: проектних менеджерів в IT, тімлідів, СTO, COO та CEO IT-компаній, директорів PMO і HR-директорів. Своїм досвідом ділитимуться близько 50 спікерів на 5 потоках конференції (PM-моделі, PM-практики, Agile, Product Management, Workshops) 

Зареєструватись http://pmday.org/#pricing

Хоча витоки проектного менеджменту, в поточному розумінні цього слова, походять ще від будівництва єгипетських пірамід в Древньому Єгипті, логістичних проблем великих армій в Древньому Китаї чи концепцій ініціативи в Древній Греції та Древньому Римі, все-таки сучасна класична теорія проектного менеджменту була створена в США залізничними компаніями під час Золотої ери (1870-1900) і розвинена та вдосконалена під час Ери Прогресивізму (1890-1920). Саме тоді в промисловому масштабі постало питання про управління людьми в суміші з технологіями та добавився момент безперервного технологічного прогресу зовнішнього середовища проекту. Без системи менеджменту створеної тоді США не змогли б провести другу технологічну революцію і стати провідною індустріальною силою світу.

Сучасне управління IT-проектами в українських аутсорсингових компаніях зараз переживає насичення сучасними підходами та практиками з методологій управління проектами, психології, ігрових теорій та готується до переходу в продуктову розробку та ще більшої ще більш гнучкої роботи з креативними індустріями. Проекти стають ще більш гетерогенними, як економічно, так і технологічно і це той виклик, котрий повинна прийняти наша аутсорсингова індустрія, щоб залишитись конкурентно-здатною.

Ми вирішили зробити темою цьогорічної весняної київської конференції "Наука управління проектами як частина промислової революції" і передати натяки про те, що відбувається зараз з управлінням проектами у світі і до чого варто бути готовим через 3-4 роки через доповіді наших доповідачів. Сподіваємось, що знання, приклади та досвід отримані на конференції допоможуть учасникам робити успішніші проекти і просуватись по кар'єрним сходинкам.

Питання, що будуть обговорюватись:
Основні тренди галузі, нові тенденції в проектному менеджменті;
Причини успіхів та невдач колег по цеху;
Реально працюючі кейси по роботі з замовниками та командою;
Специфіка застосування тих чи інших методологій на ваших проектах;
Працюючі "запобіжники", що зупинять вигоряння на роботі
Нові способи побудови команд, та взаємодій в них;
Куди далі розвиватися ПМу

Програма конференції буде складатись з 5 потоків:
- РМ-практики - для team leadів і тих, хто розпочав кар’єру в управлінні проектами та командами. Прості і складні практики, котрі допомагають управляти проектами.
- РМ-моделі - для досвідчених проектних менеджерів та CEO аутсорсингових ІТ компаній, PMO-директорів. Більш комплексні підходи до проектного менеджменту, котрі враховують складність середовища в якому доводиться вести проект. 
- Agile та гнучкі методології - кейси для тих, хто цікавиться SCRUM, Kanban та загалом гнучкими методологіями, можливостями їх впровадження та використання в команді.
- Product менеджмент - Чим відрізняється Product Management і Project Management, особливості роботи менеджера, котрий відповідає за продукт, практика продажу і реалізації продуктових проектів

- Майстер-класи - для охочих отримати максимум навичок та практики. 

Основна мета конференції:
- сприяти розвитку проектних менеджерів;
- налагодження комунікації і взаємодії між учасниками конференції;
- networking;
- зробити управління проектами більш професійним.

Спікерами на конференцію плануємо запрошувати лише практиків, в котрих за плечима 3-5 років успішного управління проектами і котрі своїм прикладом та outstanding результатами мотивують навколишніх на звершення в роботі. Близько 30% спікерів плануємо запросити з глобальних компаній, котрі зараз знаходяться на вістрі конкуренції в нових технологічних нішах і можуть розказати про цікаві нові кейси в управлінні проектами. 

Якщо ви хочете подати доповідь - https://goo.gl/kxv9ko

Також учасники конференції отримають 10 одиниць професійного розвитку PDU. Участь у конференції може бути зарахована як формальне навчання для проходження кваліфікації на сертифікацію PMP.

Організовуємо ми, Lemberg Tech Business School, за останні 10 років провели близько 150 успішних конференцій: Lviv PMDay, Kyiv PMDay (www.pmday.org) , Lviv Mobile Development Day (mdday.lviv.ua), GameDev Conference (gamedev.lviv.ua), Lviv Freelance Forum (freelance.lviv.ua), Kyiv It Outsourcing Forum (www.outsourceforum.org) - лише деякі з них. Власне за останній рік провели 14 великих подій по Україні.

Ціни від до в залежності від дати реєстрації, детальніше на сайті 
https://goo.gl/ZX7tuk

Зареєструватись можна тут - https://goo.gl/12P4fc

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты