Фестиваль Писанок 2013 у Львові. Фото

 
Добавлено: 2013-04-16 15:24:19 Фотогалереи Культура
Компания: Площа Ринок
У Львові з 6 квітня по 6 травня проходить ІІI Фестиваль Писанок 2013
 

У Львові з 6 квітня по 6 травня проходить ІІI Фестиваль Писанок 2013. Програма Фестивалю значно розшириться, запропонувавши гостям міста різнопланові мистецькі та інтерактивні заходи.

Цього року під час Фестивалю Писанок вперше відкриються «Великодній писанковий ярмарок» та «Великодня арт-майстерня», де проходитимуть різноманітні майстер-класи з виготовлення та розфарбовування писанок, відбудуться святковий великодній концерт, виступи християнських колективів, показ фільмів на великодню тематику, конкурс на найсмачнішу паску, виставка унікальних мистецьких писанок у Галереї писанок, святкування обливаного понеділку (різноманітні водні атракції), а ще прикрашання міста унікальними «писанковими деревами», - розповів Андрій Сидор, організатор ІІІ Фестивалю Писанок у Львові.

В рамках Фестивалю відбудеться акція «Полювання на писанки». У закладах міста буде заховано понад 50 авторських писанок з умовними позначеннями-кодами. У створенні мистецьких писанок протягом місяця братимуть участь відомі художники Іванка та Олександр Войтович, художній колектив та юні митці Дитячої школи народних мистецтв Львівської міської ради Львівської області, Львівської дитячої художньої школи ім. О. Новаківського, Іконописної школи УКУ «Радруж», творчої студії Софії Огородник, ГО «Самі» та інші. Учасникам акції слід знайти писанки та відправити текстове повідомлення з відповідним позначенням-кодом. Хто віднайде більше писанок — отримає головний приз.

 
 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты