"Альянс Франсез" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:032 297 08 31
Полное название: Центр Альянс Франсез
Еще названия:Campus France
Категории:
 • Школы & Курсы Львова
 • Галереи Львова
 • Районы Львова Галицкий район

  Последние новости

  Все новости
   

  Фотовиставка Євро-2012 у фотографіях

  Фотовиставка Євро-2012 у фотографіях
  Добавлено 2012-08-02 13:42:18

  В четвер, 2 серпня о 18:30 відбудеться відкриття фотовиставки «Євро-2012 у фотографіях агентства LUFA» в приміщенні «Альянс Франсез» у Львові (вул. Огієнка, 18а). На виставці будуть представлені світлини ...

   
  Читать Дальше
   

  Центр Альянс Франсез

  Альянс Франсез м.Львова, як і тисяча французьких альянсів у цілому світі, є неприбутковою організацією, яка керується нормами місцевого законодавства, і є самостійною в організації своїх функцій, не залежачи від будь-яких зобов’язань політичного чи релігійного характеру.

  Він реєструє свій статут у відповідних місцевих органах влади . Раз на рік відбуваються Генеральні Збори для обрання Адміністративної ради, орган управління Альянсом, в обов`язки якого входить надання звіту про діяльність, річного фінансового звіту, попереднього бюджету та проектів.

  Cпеціалізований у вивченні французької мови і організації культурно-мистецьких заходів, Альянс Франсез м.Львова був створений у 2009 році за ініціативою закоханих у Францію та її мову українців.

  Він виконує роль зв`язуючої ланки з французькою мовою та культурою, місця зустрічі та обмінів за участі місцевих партнерів та за підтримки Міністерства закордонних та європейських справ Франції та Паризької фундації Альянс франсез.

  Його директор призначений міністерством закордонних справ Франції.

  Щороку Альянс Франсез м.Львова та Посольство Франції підписують угоду про партнерство та проекти, що допомагають поширенню французької мови та культури у Львові.

  Це партнерство допомагає кожного року організувати фестиваль Французька весна, надати можливість стажування викладачам Альянсу та придбання нового технічного обладнання.

  Альянс Франсез є посередником з політики співробітництва культурного відділу посольства Франції в Україні: децентралізована, мовна, університетська та культурна співпраця.

  "Центр Альянс Франсез" находится по адресу: Львів, вул. Огієнка, 18а. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Альянс Франсез", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Львів, вул. Огієнка, 18а"! Если Вам нравится "Альянс Франсез" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Фотошкола Студія 111 0,559 км.
  Бібліотека Львівська обласна універсальна наукова бібліотека 1,089 км.
  Центр иностранных языков Цель 0,371 км.
  Школа Just in Time 0,862 км.
  Центр іноземних мов Concorde 0,542 км.
  Львівський науково-дослідний проектний інститут землеустрою 0,845 км.
  Архівний відділ Львівської міської ради 0,584 км.
  Бібліотека №7 1,271 км.
  Бібліотека Для дітей №11 0,312 км.
  Бібліотека Для дітей №21 0,873 км.
 • Школы & Курсы Галицкий район
 • Галереи Галицкий район
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты