Кузя
 

"Кузя" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+38(067)310-67-20, +38(032)261-20-21
Полное название: Дитячий центр Кузя
Еще названия:Детский центр Кузя
Категории:
 • Школы раннего развития Львова
 • Для детей Львова
 • Сайт:http://www.babycenter.com.ua
  Время работы:С 9:00 до 20:00
  Ориентир:Памятник Грушевского
  Районы Львова Галицкий район

  Последние новости

  Все новости
   

  Кращі центри та школи дитячого розвитку у Львові

  Кращі центри та школи дитячого розвитку у Львові
  Добавлено 2014-08-11 12:51:54

  Розвиток дитини як фізичний, так і розумовий починається з перших днів життя і значним чином залежить від зовнішнього світу, зокрема, від того, яка участь у ньому батьків. Зазвичай, у віці 2-4 роки кожна ...

   
  Читать Дальше
   

  Дитячий центр Кузя

  Дитячий центр «КУЗЯ» м. Львів розташований в самому центрі міста. Пройшовши сто метрів від проспекту Т. Шевченка, Ви натрапите на вул. Саксаганського, 9, де на третьому поверсі у квартирі №5. Вас зустріне завжди усміхнений та доброзичливий адміністратор нашого дитячого центру «КУЗЯ». Він розповість Вам про дитячий центр, проведе екскурсію по центрі розвитку, ознайомить з послугами дитячого центру «КУЗЯ» м. Львів та відповість на всі Ваші запитання.
      Завітавши до нас, Ви будете приємно вражені просторістю та затишністю центру розвитку дитини. Ви побачите зручний коридор з вішалками і полицями для одягу та зручним диваном для відпочинку, де розташована цікава інформація про програми навчання для дітей; рецепцію – де Ви зможете отримати всю необхідну інформацію для Вас;велику ігрову кімнату з безліччю іграшок, де діти можуть гратись перед та після занять і у перервах між ними; а також великий спортивний зал зі спеціальним спортивним обладнанням, яке відповідає всім нормам безпеки та створене відповідно до вікових можливостей дітей для розвитку великої моторики та фізичних якостей кожного з них; просторий актовий зал, де проводяться різноманітні свята, розваги, Дні народження дітей, заняття з музики;  навчальні кімнати, які обладнані згідно з сучасними вимогами педагогіки та психології розвитку, зокрема містять розвиваючий матеріал за методиками Лупан, Домана, Нікітіних, кубики Зайцева та професійне обладнання по системі М. Монтессорі.

  Кожне заняття в дитячому центрі «КУЗЯ» м. Львів триває 40 хвилин – це найоптимальніший час для засвоєння інформації дитиною та уникнення перевтоми. Групи формуються відповідно до віку дітей, а кількість на розвиваючих заняттях не перевищує 6 чоловік. За перебігом занять батьки можуть спостерігати за допомогою системи відео нагляду.

  А якщо Ви прагнете створити незабутнє свято у День Народження Вашої дитини, дитячий центр «КУЗЯ» м. Львів надасть Вам всі приміщення (окрім навчальних кімнат) та безліч послуг – це робота професійних аніматорів з цікавим сценаріями та сучасними костюми, аква-грим, шоу мильних бульбашок, кульки-конструктори, а також прикрашання залів, оформлення святкового столу, замовлення їжі, святкового торту для іменинника, кулі-сюрпризи, піньята і послуги фотографа.

  "Дитячий центр Кузя" находится по адресу: Львов, вул. Саксаганського 9. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Кузя", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Львов, вул. Саксаганського 9"! Если Вам нравится "Кузя" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Фотошкола Студія 111 0,813 км.
  Бібліотека Львівська обласна універсальна наукова бібліотека 0,292 км.
  Дитячий центр Кузя 0 км.
  Школа Just in Time 1,003 км.
  Центр іноземних мов Concorde 0,779 км.
  Архівний відділ Львівської міської ради 0,737 км.
  Бібліотека №13 0,248 км.
  Бібліотека Для дорослих №5 ім. А.Церетелі 0,215 км.
  Бібліотека Для дітей №21 0,828 км.
  Державний архів Львівської області 0,905 км.
 • Школы раннего развития Галицкий район
 • Для детей Галицкий район
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты