У Львові артисти балету відкривають нову балетну школу.

 
Добавлено: 2016-05-02 11:52:48 Новости Обучение
У Львові створена "Школа акдемічного та сучасного балету"
 

 

Закінчуються підготовчі роботи до запуску нової танцювальної школи у Львові, наразі вже проходять зайняття в підготовчих групах розповідає Арт директор школи, провідний соліст балету Львівського національного академічного театру опери та балету ім.С.Крушельницької Микола Санжаревський.

В нашому місті доволі багато танцювальних колективів,шкіл та студій, але всі вони спеціалізуються на певних напрямках. Наразі у Львові немає учбових закладів начального рівня де навчання відбувається на основі класичного танцю, але увага приділяється також сучасним сценічним напрямкам, вуличним стилям та допоміжним предметам.

Викладацький состав складається з діючих артистів балету ЛНАТОБ, артистів театру танцю Мадрін. Ціль молодої команди викладачів  всебічно розвити таланти дітей, та щоб діти після закінчення освіти вільно могли вибрати де їм працювати чи на сцені оперного чи в модерн балеті.

Програма навчання складається з понад 20 предметів, які будуть вивчатися на протязі  семи років, набір в підготовчу групу проводиться з 3 років. 

Концертна діяльність учнів буде проходити на сценах Львова, і інших міст України, закордоном, наразі маємо запрошення для гастролей по Словенії на тижневий термін.

По питанням можна звертатись: +380633803338; +380969950267

Групи в соцмережах:https://vk.com/lviv_ballet_school    https://www.facebook.com/balletschool.lviv/

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты