Fashion Club
Logo Fashion Club
 

"Fashion Club" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(032) 272 88 91, (067) 374 44 91 (резервація)
Полное название: Ресторан Lounge bar Night Club Fashion Club
Еще названия:Фешн клаб
Категории:
 • Ночные клубы Львова
 • Бары & Пабы Львова
 • Рестораны Львова
 • Сайт:http://fashion-club.in
  Время работы:Сніданки: 8:30 - 11:30 Бізнес-ланч: 12:30 - 15:00 Тематичні розважальні програми: з 21:00 Дискотека: з 23:00
  Районы Львова Галицкий район

  Ресторан Lounge bar Night Club Fashion Club

  Заклад розташований в центрі міста Львова, знаходиться на цетральній вулиці, де зосереджені основні визначні пам`ятки культури та заклади преміум класу.

  З 23.00 у клубі щовечора відбуваються дискотеки, вечірки, презентації , та концерти. Також проводяться різножанрові відео перегляди та презентації (відео-проектор з екраном 2,5 на 3 метри, 6 надсучасних плазм.

  Крім того в закладі постійно проходять виступи професійних артистів «в живу». Заклад має професійне обладнаня для проведення таких концертів.

  Дизайн визначається модню салоною тенденцією: у колористиці закладу переважають насичені, темні глибокі тона, та оригінальні візерункі, матеріал - м’якої текстури, на атмосферу впливає стильне освітлення – класика флорентійських кришталевих люстр, у поєднанні з сучасними формами – взагальному останні ноу-хау ар-деко. Біля клубу передбачене місце для парковки на 20 паркувальних місць.

  Клуб співпрацює з всесвітньо відомим брендом Fashion TV, результатом цієї співпраці стала вечірка 1 вересня 2007 – єдина вечірка за участю Fashion TV, у західному регіоні.

  «Fashion Club» позиціонує себе як заклад преміум класу. Сегментом нашого ринку є “золота молодь” і люди віком від 30-45р, стильні та сучасні Заклад обирають для відпочинку VIP-гості м.Львова- Тіматі, Ксенія Собчак, гурт «Блестящие», Илья Олейников, Богдан Бенюк, Дана Нейшенел, Comedy Club UA ,Потап та Настя Каменских, Светлана Лобода,Олег Скрипка та ін.

  У закладі розроблена система лояльності до відвідувачів, яка включає в себе дисконтну програму, анкетування, смс розсилку,нарахування бонусів .

  "Ресторан Lounge bar Night Club Fashion Club" находится по адресу: м. Львів, пл. Підкови, 1. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Fashion Club", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "м. Львів, пл. Підкови, 1"! Если Вам нравится "Fashion Club" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Кінотеатр Кінопалац Львів 0,335 км.
  Кінотеатр Київ 0,407 км.
  Ресторан Lounge bar Night Club Fashion Club 0 км.
  Нічний клуб Галерея 0,093 км.
  Концертний майданчик Внутрішній дворик Ратуші 0,201 км.
  Концертний зал імені С. Людкевича 0,402 км.
  Ресторан быстрого питания Пузата Хата на Сечевых Стрельцов 0,395 км.
  Нічний клуб Metro Club 1,056 км.
  Торгова галерея Опера Пасаж 0,228 км.
  Львівський центральний універмаг 0,544 км.
 • Ночные клубы Галицкий район
 • Бары & Пабы Галицкий район
 • Рестораны Галицкий район
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты