"ПЛЯЖ" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+38 (032) 263-60-55, 263-14-15
Полное название: Аквапарк ПЛЯЖ
Еще названия:Аквапарк у Львові
Категории:
 • Экстрим Львова
 • Сайт:http://aqualviv.com.ua/

  Последние новости

  Все новости
   

  Куди піти з дитиною у Львові

  Куди піти з дитиною у Львові
  Добавлено 2014-10-21 16:42:16

  Культурно-духовний центр України і, мабуть, усієї Західної Європи, місто Лева, сьогодні – чи не найулюбленіше місто багатьох. Особливо люблять Львів діти, адже для них тут стільки всього незвіданого ...

   
  Читать Дальше
   

  Аквапарк ПЛЯЖ


  Комплекс водних видів спорту збудований у червні 1985 року.

  Головною метою його діяльності стало здійснення фізичного виховання і утвердження здорового способу життя.

  У комплексі розмістився 50-метровий спортивний басейн, в якому тренувалися стрибуни у воду, групи синхронного плавання, плавці СК «Динамо», «Трудові Резерви», «Авангард», «Локомотив».

  Учні ДЮСШ 3 займалися у КВВС водним поло, а вперше за історію Львова створено жіночу команду з водного поло - СК «Скіф». Було сформовано 242 «Групи здоров'я». до складу груп входили працівники промислових підприємств Львова: Завод телевізійної техніки, Автобусний завод, Завод Телеграфної апаратури, Кінескоп, Львівприлад, Ювелірний завод тощо.

  Також у комплексі працював зал атлетичної гімнастики, сауна, кафе. Середня пропускна здатність КВВС складала 3 тис. ос./день.

  За часів Перебудови та перших років незалежності фінансування спортивного комплексу поступово зменшувалося, що призвело до його занепаду. У 2002 році комплекс перейшов на нову форму власності - Закрите Акціонерне Товариство. Після реконструктивних та будівельних робіт у серпні 2008 року відбулося відкриття одного з найбільших критих аквапарків України.

  Аквапарк «ПЛЯЖ» - це перший у Львові комплекс, який поєднує в собі розважальний, спортивний та оздоровчий відпочинок. Загальна площа даного комплексу складає 13,5 тис. м?, з них 8,5 тис. м? займає сам аквапарк та фітнес-центр.

  Мабуть, усі люди на Землі, і дорослі, і діти, хоч раз у житті думали про те, як побувати в країні Мрій. Кожен з нас хотів би потрапити у незвичайне місце, де завжди яскраво світить сонце, де лагідним теплом обіймає золотий пісок, легкий вітерець навіває приємні спогади, а морські хвилі манять у синю гладь води...Таке казкове місце є на планеті Земля, у знаному багатовіковому місті Лева. Серед бруківок і кам'яних стін, що дихають старовиною, вперше за історію існування Львова - з'явилося справжнє диво, що має назву - аквапарк «ПЛЯЖ».

  В будь-яку негоду: чи то в дощ, чи в сніг, чи в літню спеку Вас радо вітає аквапарк «ПЛЯЖ», адже у нас і взимку літо. Відпочивайте у світі радості та розваг разом з одним із найбільших критих аквапарків України.

  Аквапарк «Пляж» - це найбільший критий аквапарк в Західній Україні, який поєднує в собі розважальний, спортивний та оздоровчий відпочинок. Загальна площа даного комплексу сягає майже 14 тис.м2.

  Система безпеки аквапарку спеціально розроблена комп'ютерним моделюванням, усі атракціони сертифіковані,а басейни обладнані найсучаснішими системами очистки води. Даний комплекс дивує не тільки своїми розмірами, а ще й кількістю різноманітних водних атракціонів, адже у розважальній зоні аквапарку «ПЛЯЖ» 9 екстремальних гірок різної довжини та рівня складності, дитячий басейн, де для наймолодших відвідувачів аквапарку «ПЛЯЖ» функціонує спеціальна дитяча зона з гіркою, «Плаваючим вужиком» та «Грибочком»;розважальний басейни, басейн з протитечією та найбільший у Західному регіоні 50-ти метровий басейн.

  У відвідувачів аквапарку «ПЛЯЖ» є чудова нагода оздоровитись в римській парній та джакузі, (сучасна римська парна та джакузі позбавлять Вас втоми та наповнять морем позитивної енергії), а також відпочити в барах «Тропік» та «Гаваї» у мокрій зоні.

  Ми пропонуємо різноманітні спортивні, оздоровчі та розважальні програми для дітей та дорослих. Тут ви зможете весело провести час зі своїми друзями, рідними та колегами по роботі, відзначити святкові події, корпоративні заходи, дитячі свята та відчути море позитивних емоцій та незабутніх вражень.

  "Аквапарк ПЛЯЖ" находится по адресу: Львів, вул. Княгини Ольги, 114. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "ПЛЯЖ", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Львів, вул. Княгини Ольги, 114"! Если Вам нравится "ПЛЯЖ" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  клуб спортивного танцю Фоловей КСТ Фоловей 1,116 км.
  Аквапарк ПЛЯЖ 0 км.
  Клуб карате Арей 0,323 км.
  Обласна Федерація КУДО 0,913 км.
  Спортивна федерація Сила Лева 0,896 км.
  Комплекс Водних видів спорту 0,014 км.
  Школа східного танцю Халіда 0,915 км.
  Клуб підводного плавання Скуба Лев 0,02 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты