"Три стихии" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+38 032 295 91 63, (098)388-88-09
Полное название: SPA-центр Три стихии
Еще названия:Три Стихії, 3 стрихии
Категории:
 • Фитнес центры Львова
 • Массажные салоны Львова
 • Сауны & Бани Львова
 • Бассейны Львова
 • Тренажерные залы Львова
 • Сайт:http://trystyhii.com

  SPA-центр Три стихии

  "ТРИ СТИХІЇ" – центр здоров’я, краси, та відпочинку.
  Це об’єднання людей, компаній, громадських організацій, фондів, знаменитостей, що впроваджують культуру здорового способу життя, спорту, та відпочинку в широкий загал.
  Ми створені для тих, хто прагне не тільки особистої самореалізації в житті, досягнення поставленої мети - але й не забуває що тільки в здоровому тілі та в стані здорової душевної рівноваги всі власні земні досягнення зможуть приносити їм справжню радість.

  В наш час вже для нікого не буде відкриттям існування простої істини,- ніякі національні чи світові титули, почесні грамоти, нагороди, кубки, фінансові надбання та соціальні статуси не приносять своїм господарям повноцінного життєвого задоволення коли людина відчуває певний фізичний або психологічний дискомфорт чи ускладнення.
  І те, що навіть в наш час високих технологій та наукових винаходів, придбати абсолютне здоров’я і відповідне ідеальне самопочуття не може ніхто і ні за які кошти - теж, на жаль реальність.

  Придбати не може ніхто, а от здобути – під силу кожному. Кожному, хто із розумінням відноситься до аксіоми: здоровий вигляд та самопочуття - здобувається насамперед силою власної волі.

  Хотіти щоб бути! Одна лаконічна фраза вміщує в собі велетенську і потужню енергетику, глибокий зміст та життєву вказівку для кожної людини. Адже всім нам з дитинства добре відомо: якщо ми чогось дуже сильно захочемо і прикладемо для цього максимум зусиль - обов’язково збудеться. Необхідно тільки здійснити над собою одне невелике зусилля і справді захотіти.
  Захотіти так, щоб бути. Захотіти, і стати красивим, здоровим, стійким до різноманітних життєвих стресів. Тобто стати успішним, фінансово незалежним, повністю задоволеним власним життям. Власне тоді людина відчуває повну гармонію із власним внутрішнім Всесвітом. Від такої особистості завжди йде позитивна енергетика. Вона привітна, врівноважена в будь-яких життєвих ситуаціях, впевнена в собі, до неї тягнуться люди. Людина змінюється - змінюється і світ навколо неї !
  Кожному відомий такий стан - це внутрішнє блаженство і повне задоволення своїм здоров'ям та зовнішнім виглядом.
  Тоді кожний з нас із задоволенням йде зранку на роботу, а ввечері з великою радістю повертається у власну сім’ю. Адже в людині все повинно бути прекрасним - і тіло, і душа.
  Власне тому ми й намагаємось об’єднати всіх вольових людей, які ставлять у своєму житті певні цілі та в процесі їх досягнення, не забувають про власний гармонічний розвиток.
  Все це добре, і все це вже всім давно відомо, - скажете Ви. А от де взяти цю силу волі щоб досягнути мети, бути завжди здоровим та зовнішньо привабливим ?! Як зробити так, щоб було бажання без перерв відвідувати тренажерний зал, сауну, басейн, SPA-центр ? Як в наш далеко не простий час відірвати себе від роботи, бізнесу, сімейних справ – і просто активно відпочити ?...
  Для багатьох з нас на жаль це питання стоїть досить гостро і залишається не вирішеним.

  Та спеціалісти спортивно-оздоровчого комплексу "Три Стихії” знають відповідь. Знають та радо поділяться цією інформацією з Вами. Шлях до здоров’я та власної краси вимагає систематичності. Фахові інструктори та спеціалісти нашого центру позбавлять Вас психологічного несприйняття та дискомфорту при виконанні деяких силових вправ, допоможуть підібрати індивідуальний комплекс вправ та процедур. Ми розуміємо, що дорога до здоров'я та краси не всім дається однаково.
  В центрі краси, здоров’я та активного відпочинку "Три Стихії” підібраний кращий персонал з достатнім практичним досвідом. Серед наших спеціалістів Ви можете знайти і інструктора з йоги, пілатесу, кріо-спеціаліста, тренера аква спорту та багатьох інших сучасних напрямків гармонійного розвитку людини. Кількість нашого персоналу постійно збільшується. Ми постійно розширюємо власний комплекс послуг.
  Завітайте в наш центр і Ви відчуєте справжній індивідуальний підхід та європейський досвід в індустрії краси, оздоровлення та омолодження. А ті наші клієнти що вже стали членами Клубу "Три Стихії" радо поділяться своїми враженнями про деякі переваги та систему суттєвих знижок на послуги нашої компанії.

  "SPA-центр Три стихии" находится по адресу: Львов, ул. Щирецкая, 36. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Три стихии", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Львов, ул. Щирецкая, 36"! Если Вам нравится "Три стихии" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Спортивний комплекс Олімпік 0,014 км.
  клуб спортивного танцю Фоловей КСТ Фоловей 1,025 км.
  SPA-центр Три стихии 0 км.
  Спортивно-оздоровчий центр Vita Sana 0,023 км.
  Картинг 0,009 км.
  Спортивний комплекс Грація 0,018 км.
  Клуб спортивного бального танцю Естет 0,783 км.
  Школа Весільного танця 0,783 км.
  Школа танців Талія 0,706 км.
  Клуб спортивного танцю Аеліта 0,705 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты