Арена Львів
Logo Арена Львів
 

"Арена Львів" адрес и контакты:

Адрес:
Полное название: Стадіон Арена Львів
Еще названия:Арена Львов, Arena Lviv
Категории:
 • Стадионы Львова
 • Районы Львова Сыхивский район

  Последние новости

  Все новости
   

  Концерт АТВ 2017 у Львові

  Концерт АТВ 2017 у Львові
  Добавлено 2017-05-13 00:15:30

  3 червня 2017 року відбудеться концерт АТВ на стадіоні Арена Львів.  У світі є лише декілька артистів, які зробили настільки великий вплив на становлення та історію світової танцювальної музики. ...

   
  Читать Дальше
   

  Концерт Івана Дорна. Randorn Tour 2016

  Концерт Івана Дорна. Randorn Tour 2016
  Добавлено 2016-06-06 22:33:25

  17 червня 2016 року (п'ятниця) о 19:00 відбудеться концерт Івана Дорна. Randorn Tour на Львів Арені. ...

   
  Читать Дальше
   

  Океан Ельзи. Світовий тур у Львові

  Океан Ельзи. Світовий тур у Львові
  Добавлено 2016-06-05 17:03:55

  11 червня 2016 року пройде концерт Океан Ельзи. Світовий тур на Львівській арені. ...

   
  Читать Дальше
   

  Стадіон Арена Львів

  Загальна місткість стадіону: 33 400 місць

  450 місць для VIP- гостей 

  Згідно проекту, на околиці Львова, на ділянці у 9 гектарів буде збудовано стадіон 5-го покоління - один із найсучасніших в Європі. Він відповідатиме новим вимогам УЄФА до стадіонів, які передбачають розвиток нових технологій у будівництві , інформаційній та цифровій сферах, а також новим вимогам щодо комфорту вболівальників.

  Розробником проекту стадіону виступило «Конструкторське бюро Альберта Віммера», яке проектувало стадіони для проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2008-го року в Австрії, а також будує стадіон у Варшаві до Євро-2012. Разом з австрійцями працювала львівська фірма «Арніка».

  Дизайн стадіону – легкий і сучасний. Загальна місткість – 33 тисяч місць, із яких приблизно 300 місць – для почесних гостей у VIP-зоні на третьому рівні та близько 150 місць в зоні скайбоксів на четвертому рівні.

  Львівська арена матиме три поверхи. На першому буде розміщений підземний паркінг, два інші – для двоярусних трибун, VIP-сектору та допоміжних приміщень.

  Конструкція глядацьких місць створює максимальний ефект присутності глядачів на полі. Чудову видимість поля забезпечує відсутність "мертвих" зон та сучасне освітлення, що забезпечує якісну відеозйомку. Усі глядацькі місця будуть під накриттям, частина навісу буде прозорою, що зроблено для безперешкодного росту газону.

  Західна частина львівського стадіону довжиною 215, 7 м вміщуватиме: конференц-зали; VIP-клуби, галереї та ресторани (1 260 м?); обладнаний медіа-центр (640 м?); різноманітні навчальні центри (280 м?); адміністративні приміщення (780 м?); офіси із рестораном (1 050 м?) тощо. Для персоналу сфери обслуговування і VIP-гостей виділено 1 593 паркувальних місця. Територія для фургонів і автомобілів теле- та радіокомпаній становитиме 6 000 м?.

  Для безпеки глядачів на стадіоні використовуватимуть найновіші протипожежні системи, системи безпеки відповідно до європейських норм щодо стадіонів такого рівня.

  Центральний прохід на стадіоні обладнаний таким чином, щоб там можна було розмістити заклади громадського харчування, і водночас він є важливою ланкою у системі безпеки, бо дозволяє швидко евакуювати глядачів.

  Для автомобілів людей з обмеженими можливостями передбачені окремі місця на стоянках, а з північного боку арени буде система пандусів. Підніматися на верхні сектори інваліди зможуть спеціальними ліфтами. Також для неповносправних буде передбачено кілька частин в секторах — по 50 місць, деякі з них - у перших рядах.

  Стадіон відповідатиме всім функціональним вимогам УЄФА, зокрема, за системами освітлення, звуку, устаткування телекомунікацій, системою безпеки і доступу. Стадіон матиме два відео-екрани - на північній та на південній стороні.

  "Стадіон Арена Львів" находится по адресу: м. Львів, поблизу перетину вулиці Стрийської та Кільцевої (обїздної) дороги. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Арена Львів", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "м. Львів, поблизу перетину вулиці Стрийської та Кільцевої (обїздної) дороги"! Если Вам нравится "Арена Львів" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Стадіон Арена Львів 0 км.
 • Стадионы Сыхивский район
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты