"Плай" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(032) 243 75 20, 067 374 98 22; 050 965 53 57
Полное название: Екскурсійна студія Плай
Еще названия:plaj
Категории:
 • Бюро экскурсий Львова
 • Сайт:http://www.tours.lviv.ua

  Последние новости

  Все новости
   

  Екскурсії по Львову

  Екскурсії по Львову
  Добавлено 2014-08-09 16:51:28

  Україна за своєю територією хоча й порівняно невелика держава, проте до її багатств належать незліченні пам’ятки та культові реліквії, аналогів котрим немає ніде в світі. Чого тільки варте одне місто ...

   
  Читать Дальше
   

  Екскурсійна студія Плай

  Екскурсійна Студія "Плай" об'єднує приватних екскурсоводів, які люблять своє місто, добре знають його визначні пам'ятки, мають творчий підхід до екскурсійної справи, розробляють нові екскурсії та впроваджують їх на ринку екскурсійних послуг. З одного боку "Екскурсійна Студія" - це коло спілкування і роботи ентузіастів, і в той же час проффесіоналів своєї справи, З іншого боку - це спільні розробки - нові якісні екскурсійні продукти, нові формати екскурсій, нова тематика, нові підходи до організації та проведення екскурсій. 
  Екскурсійна студія «Плай» спеціалізується на різноманітних екскурсіях по Львову та по його околицях. Ми розробляємо і реалізуємо екскурсійний продукт, враховуючи склад та інтереси туристичних груп та екскурсантів-індивідуалів. Творчо підходячи до справи ми ставимось до екскурсії як до своєрідного мистецтва. Переважна більшість наших пропозицій – це авторські розробки нашого екскурсійно-методичного відділу, що постали шляхом ретельного вивчення та підбору краєзнавчих ресурсів Львова та його околиць. В переліку наших екскурсій як класичні маршрути так і чималотематичних та спеціалізованих екскурсій для різного віку та зацікавлень, частина з яких є новинками на екскурсійному ринку Львова.

  Екскурсійна студія «Плай» має чималий досвід праці та цікаві екскурсійні розробки для дітей, школярів та студентів. В нашому екскурсійному меню є екскурсії для осіб з різною ступінню обізнаності Львова, як для гостей міста, так і для корінних львів’ян. ПрофільнимИ напрямками є екскурсії екскурсії-мініатюри, альтернативні екскурсії з широким тематичним спектром, а також кулінарні та театралізовані екскурсії.

  Несподівані ракурси, таємниці і курйози, колоритні образки минулого, палаци і музеї, підземелля і вежі, парки і подвір’я, атмосферні кнайпи, квести і дегустації, легенди та цікаві бувальщини, храми і монастирі, театри і касино – ось деякі складові екскурсійних мандрівок які пропонує екскурсійна студія «Плай».

  "Екскурсійна студія Плай" находится по адресу: Львов, вул. Зелена, 20. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Плай", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Львов, вул. Зелена, 20"! Если Вам нравится "Плай" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  туроператор Захід Рест 0,701 км.
  Hotel Nobilis 0,501 км.
  Оренда квартир у Львові 0,747 км.
  Компанія Ves Lviv 1,038 км.
  Приватне підприємство Оренда квартир 1,038 км.
  ПП Єніна Є.В. 0,804 км.
  База відпочинку Шевченко 0,662 км.
  База відпочинку Перлина Карпат 0,336 км.
  Готель OldCity Hostel 1,016 км.
  Готель Відень 1,095 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты