LeoCity
 

"LeoCity" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(093) 948-93-26
Полное название: Хостел LeoCity
Еще названия:леосіті
Категории:
 • Гостиницы Львова
 • Сайт:http://www.leocityhostel.com
  Районы Львова Сыхивский район

  Хостел LeoCity

  LeoCity Accomodation перша мережа комфортного проживання економ категорії в Україні, що підтримує стандарти обслуговування.  LeoCity Accomodation – це поєднання якості та домашньої атмосфери.

  LeoCity Accomodation бере свій початок з червня 2008 року. Розташування місць проживання знаходяться у центрі міста та ближньому центрі. LeoCity Accomodation пропонує розміщення індивідуального поселення та туристичних груп. На ваш вибір пропонуються номери з одноярусними ліжками 2, 3,4,5 місної категорії з вигодами у номерах та на блок. LeoCity Accomodation – це найкращий та якісний вибір проживання у Львові за економними цінами. За доступні кошти ви отримуєте широкий вибір послуг,  комфортабельні кімнати.

  Персонал LeoCity Accomodation з радістю допоможе Вам під час перебування у Львові: надання туристичної інформації, інформація про доїзди на ж/д вокзал, аеропорт, автостанцію, місця харчування української кухні, нічні клуби, музеї тощо.

  "Хостел LeoCity" находится по адресу: Львов, вул. Марії Конопницької, 15/7. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "LeoCity", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Львов, вул. Марії Конопницької, 15/7"! Если Вам нравится "LeoCity" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  туроператор Захід Рест 0,712 км.
  Hotel Nobilis 0,459 км.
  Оренда квартир у Львові 0,795 км.
  Компанія Ves Lviv 0,994 км.
  Компанія Приватний квартал 1,066 км.
  Приватне підприємство Оренда квартир 0,994 км.
  ПП Єніна Є.В. 0,844 км.
  База відпочинку Шевченко 0,623 км.
  База відпочинку Перлина Карпат 0,358 км.
  Готель OldCity Hostel 0,968 км.
 • Гостиницы Сыхивский район
 •  
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты