"Лемберг-Тур" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+38 032 276-54-42, 254-61-59
Полное название: Туристично-Консультаційна Агенція Лемберг-Тур
Еще названия:lemberg-tur
Категории:
 • Бюро экскурсий Львова
 • Турагентства Львова
 • Сайт:http://lemberg-tour.com.ua

  Последние новости

  Все новости
   

  Екскурсії по Львову

  Екскурсії по Львову
  Добавлено 2014-08-09 16:51:28

  Україна за своєю територією хоча й порівняно невелика держава, проте до її багатств належать незліченні пам’ятки та культові реліквії, аналогів котрим немає ніде в світі. Чого тільки варте одне місто ...

   
  Читать Дальше
   

  Туристично-Консультаційна Агенція Лемберг-Тур

  Туристично-Консультаційна Агенція “Лемберг-Tур” створена для людей, які потребують корисної інформації при подорожах та мандрівках як по Львівщині, так і в межах цілої України. Наша інформація надається безкоштовно. Також займаємось практичною організацією внутрішніх та в’їздних турів по Україні. Пропонуємо різноманітні пішохідні та автобусні екскурсії по Львову, області , а також в інші регіони України. Для прийому туристських груп розроблено краєзнавчі програми, насичені цікавими екскурсіями, які знайомлять з історичними, релігійними, культурними пам`ятками Львова, Галичини інших регіонів України. Приймаємо участь в українських та іноземних туристських виставках, контактуємо з багатьма авторитетними туристичними фірмами України , Австрії, Німечини, Швейцарії та інших країн . Наші працівники та партнери мають значний досвід прийому груп іноземних туристів. Обслуговуємо як дорослих туристів, так і дитячі групи.
  Багаторічний досвід туристичної діяльності наших працівників та партнерів також дає можливість розробити низку оригінальних захопливих маршрутів для активного туризму: велосипедні та пішохідні мандрівки по Карпатах та Криму, водні – по Дністру, Пруту та Черемошу, спелео – по печерах Львівщини і Тернопільщини.
  Телефонуйте чи заходьте до нас. Туристично-інформаційна агенція “Лемберг-Тур” є туроператором. 

  "Туристично-Консультаційна Агенція Лемберг-Тур" находится по адресу: Львов, вул. Винниченка, 26/1. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Лемберг-Тур", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Львов, вул. Винниченка, 26/1"! Если Вам нравится "Лемберг-Тур" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Hotel Nobilis 0,886 км.
  Гостиница Цитадель 1,326 км.
  Компанія Ves Lviv 0,752 км.
  Компанія Домівка 0,387 км.
  Компанія Приватний квартал 0,321 км.
  Подобова оренда квартир VK-Львів 0,66 км.
  Приватне підприємство Оренда квартир 0,752 км.
  База відпочинку Шевченко 0,892 км.
  Готель Art Hotel 0,379 км.
  Готель OldCity Hostel 0,617 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты